درباره ما

درباره ما

گروه صنعتی سامان آتش فعالیت حرفه ای خود را از سال 1362 در زمینۀ طراحی ، فروش و نصب سیستمهای اعلام و اطفاء حریق ، تولید جعبه های آتش نشانی ، عرضۀ انواع کپسولهای پودر و گاز و co2 و فروش انواع لوازم ایمنی و حفاظت فردی آغاز نمود و درسال 1386 تحت نام شرکت مهندسی سامان آتش اسپادانا ثبت و تمرکز فعالیت خود را بر روی ایمنی ابنیه و ساختمانهای مسکونی و تجاری قرارداد.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن

این شرکت از سال 1390 تاکنون به عنوان نمایندۀ انحصاری محصولات سیستم اعلام حریق C-Tec و Apollo انگلستان در اصفهان فعالیت می نماید.تمامی المانهای مورد استفاده با برندهای مذکور علاوه بر اصالت کالا و اطمینان مشتری نسبت به خرید متریال اورجینال ، دارای استانداردهای LPCB انگلستان ،Vds آلمان ، Bosecاتریش و CE اروپا بوده و به لحاظ حجم پروژه های اجراشده در چند سال اخیر در استان اصفهان ، جزء مارکهای پیشرو در این زمینه بوده است.

جعبه های آتش نشانی تولیدی این شرکت با مارک سامان و دارای نیم قرن سابقه می باشد. کلیۀ جعبه های تولیدی دارای استانداردهای ISO 9001-2008 و CE اروپا از کمپانی Nobel آلمان ، تأییدیه از سازمان آتش نشانی ، تأییدیه از سازمان قطار شهری و تأییدیه از آزمایشگاه همکار ادارۀ استاندارد اصفهان بوده و در 3 تیپ A و B و C ساخته و عرضه می گردند.بنا به سفارش کارفرما جعبه های آتش نشانی با ورق استیل ، ورق روغنی ، MDF و شیشه سکوریت قابل ساخت و ارائه می باشند.
تمامی جعبه ها بستگی به تیپ آنها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش از زمان بهره برداری می باشند.
کلیۀ محصولات ایمنی ساختمانها شامل انواع کپسولهای پودر و گاز ، co2 ، گاز FM200، آیروسل ، فلوسوئیچ ، اسپرینکلرهای دیواری و سقفی (متناسب با محل مورد استفاده ) ، انواع تابلوهای هشدار و انواع شیر و کوپلینگهای آتش نشانی در سبد کالای این شرکت قراردارد و در مجموع مبحث ایمنی ساختمانها بصورت کامل توسط این شرکت و زیر نظر کارشناسان فنی آن مشاوره ، نظارت و اجرا می گردد.

 به تیم ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید